Про нас
Fungi Farm – найбільша ферма печериць в Тернопільській області. Понад 15 років ми вирощуємо високоякісні та екологічно чисті гриби.

Наша команда – досвідчені технологи з багаторічним стажем, які проходили навчання та стажування на найпопулярніших грибних фермах Польщі.

Fungi Farm – це відмінний смак, поживні властивості та сучасне високотехнологічне виробництво!
Історія
Історія нашого підприємства розпочалася понад 15 років тому. У Польщі засновник Fungi Farm Ярослав Саловський вперше побачив процес вирощування печериць у теплицях. Саме тоді зародилася ідея створення грибної ферми на Тернопільщині, яка зовсім скоро стала справою життя.

Аби втілити мрію в реальність, Ярослав Саловський продав майже все, чим на той момент володів: магазин з баром, автівку та будинок, а згодом довелося взяти й кредит. Щоб ферма запрацювала, були потрібні чималі кошти, однак воно було того варте. Сьогодні Fungi Farm – найбільше підприємство, що займається вирощуванням грибів на Тернопільщині.

Ми старанно доглядаємо за грибами на кожному етапі дозрівання. У грибах з ферми Fungi Farm немає ні грама хімічних речовин – усе природне та натуральне. У вирощуванні печериць важливу роль відіграють три фактори: контроль, чистота та своєчасність. Тож ми ретельно слідкуємо за дотриманням усіх необхідних норм, аби наші клієнти отримували лише найякісніше.

Fungi Farm – родинний бізнес, створений Ярославом Саловським та його синами. У перші роки роботи вони самостійно вирощували печериці. Зараз на грибній фермі працює велика команда професіоналів.

За ці роки компанія удосконалила технологічний процес, однак незмінною залишилася любов до своєї справи та турбота, з якою ми створюємо для Вас продукцію!

З будь-яких питать та для замовлення зв'яжіться з нами по телефону
або в соцмережах
+38 (097) 638-73-74 — Доставка у Тернопіль від 5 кг

+38 (096) 974-86-92 — Тернопіль, ринок «Orange», вул. Шептицького (за рестораном «Garden Hall»), торгова точка № 6

+38 (073) 350-27-75 — Доставка по Україні від 1000 кг та великий гурт (село Хатки)