Новини

🤱У період грудного годування мамам доводиться уважніше стежити за власним раціоном, адже він впливає і на самопочуття малюка.

Цікаві факти
👩‍⚕️👨‍⚕️ Ми проаналізували, що кажуть лікарі, тож розповімо й вам.

🍼 По-перше, варто більше прислухатися до себе: якщо ви полюбляєте печериці і часто вживали їх до та під час вагітності, можете спробувати ввести їх у харчування. Однак краще це робити через 4-5 місяців після народження малюка.

🍼 Пам’ятайте, що їсти смажені, а також солоні і мариновані грибочки не варто. При грудному вигодовуванні оптимальний варіант приготування – тушкування, варіння і запікання.

🍼 Тим матусям, які вирішили ввести в свій раціон новий продукт (наприклад, печериці), варто стежити за реакцією дитини на оновлене меню. Якщо у малюка з’явиться занепокоєння, підвищене газоутворення або інша реакція, яка стривожить вас, слід на деякий час відмовитися від вживання продукту.

🍼 Перша трапеза, у якій будуть присутні печериці, повинна містити їх небагато, об’їдатися не варто.

🍼 Печериці в меню дозволять урізноманітнити раціон мами та принесуть користь при помірному вживанні. Ці гриби допоможуть захистити організм від шкідливого впливу бактерій і наповнять його вітамінами групи B, D, E. Також допоможуть заповнити нестачу заліза, магнію, калію і цинку, яких може не вистачати при грудному вигодовуванні.

Їсти печериці під час грудного вигодовування чи ні – особистий вибір кожної мами ☝️

Якщо ви все-таки хочете додати печериці у свій раціон, то обирайте Fungi Farm. Чому? Бо ми вирощуємо гриби з дотриманням усіх стандартів!