Новини

Обережно, смачно! Щотижня на телебаченні готуватимуть апетитні страви з печериць Fungi Farm

Медіа
Відтепер кожен вечір вівторка може бути цікавим та смачним! На каналі «Тернопіль1» стартувала прем’єра кулінарного шоу «Обережно, смачно»!

У кожному випуску ведуча Христина Чайка ділитиметься з вами простими рецептами апетитних страв, незамінним інгредієнтом яких будуть печериці Fungi Farm.

Наші високоякісні та екологічно чисті гриби стануть родзинкою традиційних українських страв, а також іноземних.

Ведуча шоу наголошує, щовівторка о 21:00 глядачів «Тернопіль1» чекає багато цікавинок.

– Я не професійних кухар, але люблю готувати, тож страви будуть під силу кожному. Щось може виходити, щось – ні, але важливо до всього ставитися з оптимізмом. Найсмачніше – це коли з любов’ю, або з гумором!підкреслила Христина Чайка.

Рецепти ведуча черпає у просторах інтернету, або ж надихається знаним кулінарним експертом Євгеном Клопотенком.

– Якщо відверто, то я беру будь-який рецепт і міркую, чи могли б смакувати у цій страві печериці. Як виявилося, грибами жодну страву не зіпсуєш, а тільки підкреслиш її смак. Надалі хочемо готувати з печериць Fungi Farm також салати та інші легкі страви, бо гриби – продукт низькокалорійний. Десертів з печериць поки не готували, але все попереду,– додала Христина Чайка.

Дівчина наголошує: смакові властивості печериць Fungi Farm – справжнє відкриття!

– Я була на виробництві, тож переконана, що ці гриби не лише смачні, а й екологічно чисті. Якщо чесно, то раніше я не дуже полюбляла печериці. Та все змінилося, коли я познайомилася з Fungi Farm! Тепер – це мій ТОП. Ними можна снідати, обідати та вечеряти. Гриби – апетитні, «м’ясисті», при термічній обробці не втрачають колір і розмір, – зазначила Христина Чайка.

Не пропустіть щовівторка о 21:00!
https://www.facebook.com/ternopilonetv/videos/651163649670407