Новини

На ферму Fungi Farm завітав голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко

Життя компанії

Ферму Fungi Farm відвідав очільник Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Він особисто оглянув процес виробництва печериць та переконався, що шампіньйони, вирощені у теплицях Fungi Farm, є високоякісними та екологічно чистими.

Голова обласної ради подякував нашому колективу за патріотизм, адже зараз, у складний для країни час, ми продовжуємо працювати підтримуючи економіку.

Крім того, Михайло Головко відзначив допомогу нашої ферми Збройним Силам України та внутрішньо переміщеним особам.

Fungi Farm – родинний бізнес, створений Ярославом Саловським та його синами – Євгеном та Володимиром. Зараз на грибній фермі працює велика команда професіоналів – працевлаштовано більше 30 людей, серед яких і ті, хто опинився у складних життєвих обставинах під час війни, – зазначив Михайло Головко. – Дякую засновнику Fungi Farm Ярославу Саловському та всьому колективу за створення успішного бізнесу у Тернопільській області, за патріотизм, який спонукає працювати навіть в умовах воєнного стану, за стабільність і бажання розвиватися.

Він додав, що обласна рада продовжить підтримувати розвиток малого та середнього бізнесу області.

Щиро вдячні за візит очільнику обласної ради. Віримо, що й далі співпрацюючи з владою Тернопільщини, ми активно будемо активно працювати над виготовленням якісної продукції, створенням робочих місць та розвитком економіки краю! 

https://www.facebook.com/Holovko.Mykhailo/posts/552864906671371