Новини

Ферма Fungi Farm презентувала свою торгову марку на виставці в Чехії

Життя компанії
В компанії наголошують, що завжди відкриті до нових партнерств та ідей, тому беруть участь у найрізноманітніших заходах.

Mіжнародна інженерна виставка – 2023 відбувалася 10-13 жовтня у місті Брно (Чехія). Цей захід став унікальною можливістю для інженерів, підприємців та бізнесменів з усього світу дізнатися про найновіші технології та розробки в галузі інженерії. Участь у виставці взяв фінансовий директор Fungi Farm Євген Саловський.

Під час заходу Contact Ukraine – 2023 чеські компанії зустрілися з представниками українських місцевих органів влади та бізнесу. Мета – налагодити співпрацю та створити проєкти для відбудови України.

– Ця подія – неймовірна нагода для Fungi Farm презентувати світу свою продукцію і досягнення. Окрім цього, на таких заходах ми знайомимося з інноваціями та сучасними рішеннями, які у майбутньому будемо впроваджувати в роботі. Дякую організаторам за таку можливість. Також, звісно, дякую усій команді Fungi Farm. Завдяки вашій наполегливій праці ми знайомимо світ з нашою продукцією, – зазначив Євген Саловський.

Український стенд на Міжнародній інженерній виставці організувала Торгово-промислова палата України.

У межах заходу Євген Саловський також обговорив актуальні проблеми бізнесу з тимчасово повіреним України в Чехії Віталій Усатий.